facebook twitter Google Plus
Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı özeti:

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Siyah Beyaz Aşk 20. yeni bölümüyle 5 mart pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de. Aslı Ferhat'a bir veda mektubu yazarak yolları ayırmıştır fakat onsuz bir hayatın ne kadar anlamsız olduğunu anlamıştır. Ferhat'a yazdığı mektupta asıl babasının Berber Necdet olduğunu itiraf etmiştir. Namık planlarını suya düşüren Aslı'yı ortadan kaldırmak için harekete geçer.


Siyah Beyaz Aşk dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah Beyaz Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Siyah-beyaz aşk devam etmesini istiyoruz Son bölüm olmasını istemiyoruz mümkünse ayrı ece dört gözle bekliyoruz


Anahtar kelimeler: Siyah Beyaz Aşk fragmanı, Siyah Beyaz Aşk fragman izle, Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı,Siyah Beyaz Aşk son bölüm fragmanı, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı neler olacak, Siyah Beyaz Aşk 20. Bölüm Fragmanı özeti