facebook twitter Google Plus
Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Siyah Beyaz Aşk 19. yeni bölümüyle 26 şubat pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de. Aslı Ferhat'a bir veda mektubu yazarak yolları ayırmıştır fakat onsuz bir hayatın ne kadar anlamsız olduğunu anlamıştır. Ferhat'a yazdığı mektupta asıl babasının Berber Necdet olduğunu itiraf etmiştir. Namık planlarını suya düşüren Aslı'yı ortadan kaldırmak için harekete geçer.


Siyah Beyaz Aşk dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah Beyaz Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm 2. Fragmanı özeti