facebook twitter Google Plus
Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Siyah Beyaz Aşk 10. yeni bölümüyle 18 aralık pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de. Yiğit'in evinin kurşunlandığının haberi çabuk yayılırken Ferhat kardeşine bunu yapanları bulmak için harekete geçer. Ferhat'la birlikte adamların peşine takılan Cem'in bu takipte yara alması Aslı'yı da hırçınlaştırır. Her ikisi de kardeşleri için elinden geleni yapmaktadır. Namık önceki bölümde Şahin'i durdurduğunu söylemişti. Peki bunu yapan kim?


Siyah Beyaz Aşk dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah Beyaz Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum Asli❤ferhat

Pazartesi hadi gel

yorum Asli❤ferhat

Yine dolu dizgin bir bölüm izlicez şu sinsi ebru cüneyit namiga dikkat


Anahtar kelimeler: Siyah Beyaz Aşk fragmanı, Siyah Beyaz Aşk fragman izle, Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı,Siyah Beyaz Aşk son bölüm fragmanı, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti